Jump to content
Dėl paskyrų grąžinimo kreipkitės į Jan_Darkkex forumo AŽ

Visas aktyvumas

Šitas srautas automatiškai atsinaujina

 1. Šiandien
 2. Sveiki, buvo renkamas naujasis TRV direktorius. Sulaukėme 2 anketų. Taigi, kandidatai buvo: 1. Death_Stroke 2. Run_Away Vertinama: 1. anketa; 2. forumo įspėjimų istorija. 3. veikla forume (bendravimas, įžeidimai, free postai ir panašiai); 4. reputacija. Įvertinimai: * Kuo daugiau balų, tuo geresnis įvertinimas 1. anketa; 2. forumo įspėjimų istorija. 3. veikla forume (bendravimas, įžeidimai, free postai ir panašiai); 4. reputacija. TOTAL: 2 vieta - Run_Away. 1-oji vieta ir naujasis direktorius - @Death_Stroke. TURI 24 VALANDAS SUSIKURTI TEMOMS. PRIMENU: Neišbuvus direktoriumi 20 dienų, direktoriaus postas bus perleistas antros vietos kandidatui.
 3. Sveiki, kadangi projektas grįžta po truputį į vėžias, tai skelbiu pirmąją atranką į mechanikų darbo direktoriaus postą. Sėkmės pildantiems! Kandidatuojant į mechanikų direktoriaus postą prašome persiskaityti šias taisykles: amžiaus riba nuo 15 metų; anketa turi būti tvarkinga, aiškiai parašyta lietuviškomis raidėmis; patirtis direktoriavime (neprivaloma, bet būtų privalumas); nebūti susigadinus reputacijos; nebūti direktorių juodąjame sąraše; palaikyti aktyvumą tiek forume, tiek žaidime. Anketa pildant į direktoriaus postą: Prisistatymas (vardas, amžius, charakterio bruožai, ir t.t)?: Trumpai papasakokite apie save, kokie pasiekimai SA-MP platybėse?: Kokį vaidmenį atlieka direktorius?: Jūsų aktyvumas žaidime/forume?: Kaip atradote SANG.lt serverį?: Darbo aprašymas, ką atlieka ši įmonė projekte, kodėl ji reikalinga?: Kokių idėjų įnešite būdamas direktoriumi?: Pavaduotojas. Kaip jį rinksite, galbūt jau turite tokį išsirinkę?: Kodėl turime pasirinkti būtent jumis, o ne kitą kandidatą?:
 4. Vakar
 5. Anketa kandidatuojant į moderatorių: Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Angare_Valau (Birdas) Jūsų amžius: 19 metų. Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Sveiki, jau manau kaip ir dauguma mane žino, esu tokių "kopijų" senas vilkas. Taigi, esu Almantas, man šiuo metu yra 19 etų, mokausi, dirbu bei ginu šią šalį. (KASP). Šiuo metu esantys pomėgiai, važiuoti prie sienos ir patruliuoti, gaudyt pabėgėlius bei kontrabandą. Stengiuosi per dieną bent pora valandų prisėsti prie kompiuterio vakarais, pažaisti įvairiausius žaidimus, kaip ets2, csgo, samp ir pan. Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius: Na šiose pareigose jau buvau ne kartą, žinau kaip čia viskas vyksta, ką reikia daryti, ko ne. Šios pareigos nėra sunkios visiškai, visa šių pareigų esmė prižiūrėt forumo temas, stebėt kenkėjus, reklamuotojus (kaip kitame projekte, kuriame Jan'as buvo pagr. admin. Vis pastebėdavau, kad ateina rusai visoki, kurie reklamuodavo savo casino site'us.) Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Manau tuo, jog jau esu "kaip ir" subrendęs asmuo, turiu daug patirties šiose pareigose, be to kalbant apie administratoriaus status žaidime, esu buvęs nekartą Anti-Cheat komandos nariu - vadu. Todėl forumo priežiūra be čyterių stebėjimas bus garantuotas. Na aišku, turiu ir vieną tokį nemenką minusiuką, jog mano aktyvumas jau nebėra toks kaip buvo ankščiau, kalbu apie 500+1k minučių, dabar manau įstengčiau iš bėdos po 200 min, bet nemanau jog daugiau. Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: Forumui, tikrai daug laiko sugebu skirti, nes forumą galima labai lengvai patikrinti ir telefonu, tad su tuo problemų nebus, kas kokią 1-2h manau patikrinsiu bent keleta kartų. Žaidimui bus skiriamas mažesnis minučių skaičius, nes tiesiog yra nelengva suderinti visa savo veikla su žaidimais, kad aktyvumas bus, bet nebus kosmiškas, kažkur po 200min grubiai jau čia. Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti: Tvarkyti bei prižiūrėti forumą, temas, būsenas. Palaikyti jį tvarkingą, neužterštą nuo spammerių, reklamuotojų bei kenkėjų. Žaidime turint 3 lygio administratoriaus statusą, manau tikrai galima prižiūrėti čyterius, galbūt net būtina, bet jau čia priklauso nuo aplinkybių. Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti (galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?: Kontaktai (discord arba el. paštas): Birdas#9576
 6. Serverio startas rytoj 20:00

 7. Pildom!❤ greitu metu rinksiu tad jeigu dar yra norinčių pildykit!🥰

   

 8. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Deilas_Cortez Jūsų amžius: 17 Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Esu Deilandas mėgstantis bendraut mėgstu žaisti sampa, esu šito serverio Senas žaidėjas. Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius: Nes noriu grįžti į serveri žaisti Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Nes esu turėjas daugiau pareigų Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: po 1h Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti: Prižiūrėti savo skiltys ir būsenas žaidime padėti žaidėjams Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti (galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?: ne Kontaktai (discord arba el. paštas): Pasaulys#3758
 9. Už ką dingo mano tema į ac? Prašyčiau tučtojau atslaptinti kitaip bus nekaip 🐗

  1. Drama_Queen
  2. Jan_Darkkex

   Jan_Darkkex

   Nedingo, viskas paslėpta laikinai. 

  3. James_Fierro
 10. Sw kaip sekasi?

  1. Run_Away

   Run_Away

   Sv, bent jau aš tai nesiskundžiu. Kaip Gipsui?=D

  2. Drama_Queen

   Drama_Queen

   Sw gerai, kaip tau?

  3. Jack_Gibson

   Jack_Gibson

   Kžn, užeinu pažėt kaip čia kas ;)

 11. Paskutinė savaitė
 12. Sveiki, kadangi projektas grįžta po truputį į vėžias, tai skelbiu pirmąją atranką į Taksi darbo direktoriaus postą. Sėkmės pildantiems! Kandidatuojant į Taksi direktoriaus postą prašome persiskaityti šias taisykles: amžiaus riba nuo 15 metų; anketa turi būti tvarkinga, aiškiai parašyta lietuviškomis raidėmis; patirtis direktoriavime (neprivaloma, bet būtų privalumas); nebūti susigadinus reputacijos; nebūti direktorių juodąjame sąraše; palaikyti aktyvumą tiek forume, tiek žaidime. Anketa pildant į direktoriaus postą: Prisistatymas (vardas, amžius, charakterio bruožai, ir t.t)?: Trumpai papasakokite apie save, kokie pasiekimai SA-MP platybėse?: Kokį vaidmenį atlieka direktorius?: Jūsų aktyvumas žaidime/forume?: Kaip atradote SANG.lt serverį?: Darbo aprašymas, ką atlieka ši įmonė projekte, kodėl ji reikalinga?: Kokių idėjų įnešite būdamas direktoriumi?: Pavaduotojas. Kaip jį rinksite, galbūt jau turite tokį išsirinkę?: Kodėl turime pasirinkti būtent jumis, o ne kitą kandidatą?:
 13. Direktorių įspėjimai [Eil.Nr.] [Vardas_Pavardė] [Įsp.Kiekis] [Priežastis] 1. Mafijų/Gaujų įspėjimų sistema Pastaba: Kadangi serveryje yra masiškai naudojamos neleistinos programos (tą puikiai įrodo begaliniai juodieji sąrašai) buvo nuspręsta imtis tam tikrų priemonių, kurios turėtų padėti išspręsti šią problemą bei užtikrinti žymiai sąžiningesnį žaidimą. Kalba konkrečiai eina apie gaujas bei mafijas, nes šiuose darbuose čyterių yra daugiausia. Pereikime prie pačios idėjos. Čyterių temos prižiūrėtojai kasdien mums pateikia asmenis, kurie už čytinimą turi būti nubausti juoduoju sąrašu. Viso to esmė labai paprasta. Mes gauname asmens slapyvardį, kuris čytina ir dirba jūsų gaujoje. Jūs kaip direktorius gaunate įspėjimą. Ne direktoriaus, tačiau paprasčiausią papildomą įspėjimą. Už vieną čyterį - vienas įspėjimas. Jeigu žmogus paliks darbą ir taip bandysite atsikratyti atsakomybės, tas nieko nereikš. Bus žiūrima į tai kokiame darbe jis dirbo kai buvo užfiksuotas sukčiaujant. Idėja buvo sukurta gavus ir pagr. administracijos pritarimą. Surinkus 10 įspėjimų gausite normalų direktoriaus įspėjimą už komandos nepriežiūrą. Įspėjimai direktoriams bus rašomi tik tuo atveju, kai žaidėjai bus pagauti sukčiaujant mafijos/gaujos karuose arba kitose DARBO veiklose. Pasikeitus vienam iš mafijų/gaujų direktorių, kitam direktoriui (mini)įspėjimai bus anuliuojami. Tokiu būdu turėsite galimybę pasitaisyti ir pradėti karą nuo pradžių. Surinkus 10 mini įspėjimų direktorius gali būti nubaudžiamas tik 1 įspėjimu per visą direktoriavimo laikotarpį, t.y. surinkus 10 toliau mini įspėjimai yra neskaičiuojami. Immortal mafijos - 0/10 Cosa Nostra mafijos - 0/10 "Grove street" gaujos - 0/10 "The Ballas" gaujos - 0/10
 14. Mūsų serverio direktoriai: Policininkų - Ginklų prekeivių - Narkotikų prekeivių - Mechanikų - Taksistas - Medikų - Tolimųjų reisų vairuotojų - Immortal mafijos - Cosa Nostra mafijos - "Grove Street" gaujos - "The Ballas" gaujos - Mūsų serverio pavaduotojai: Policininkų - Ginklų prekeivių - Narkotikų prekeivių - Mechanikų - Taksistas - Medikų - Tolimųjų reisų vairuotojų - Immortal mafijos - Cosa Nostra mafijos - "Grove Street" gaujos - "The Ballas" gaujos - PASTABA: Pasikeitus pavaduotojui direktorius PRIVALO pranešti jo slapyvardį, bei per 24 valandas paprašyti, kad jis būtų įrašytas į šį sąrašą, kitaip direktorius bus nušalintas, o tai galite padaryti Pavaduotojo įregistravimas temoje.
 15. Direktorių taisyklės Taisyklės direktoriams, kurių jie privalo laikytis Direktorius privalo: Būti aktyvus. Nuolat prižiūrėti savo komandą. Gerbti savo darbuotojus, serverio žaidėjus ir prieš juos nesipuikuoti. Nuolat tvarkyti darbo forumą, tenai esančias temas. Reaguoti į darbuotojų nusižengimus, kurie yra jam pateikiami forume arba pranešami žaidėjų serveryje ir už juos atitinkamai bausti. Darbuotojus už rimtus pažeidimus privaloma bausti įspėjimais ar išmetimu! Draudžiama už rimtus pažeidimus duoti žodinius įspėjimus ar dar ką sugalvotumėt, tam skirtos įspėjimo ir išmetimo komandos! Užtikrinti jam paskirtų pareigų vykdymą, jeigu tai yra taksi direktorius, jis privalo užtikrinti, kad į iškvietimus bus atvykstama laiku, nevėluojant, jeigu tai yra mafijos direktorius jis privalo reguliariai daryti mafijos veiklą, jeigu tai teisėsaugos direktorius, jis privalo užtikrinti, kad pažeidėjai bus gaudomi bei baudžiami ir t.t. Prieš išmetant darbuotoją direktorius privalo turėti minimalius įrodymus apie jo nusižengimus. Pakeitus (nuėmus) pavaduotoją ankščiau nei per 14 dienų, direktorius automatiškai yra baudžiamas direktoriaus įspėjimu. Tam tikrose situacijose gali būti taikomos išimtys. Dirbti savo darbe. Informuoti savo darbuotojus, kad skelbti darbo paslaugas į /vip draudžiama. Atmesti anketas, pildytas į darbą per atranką, ar papeikimus, rašytus iš netinkamos forumo paskyros. Naudotis automatizuota neaktyvumo sistema. Direktoriui draudžiama: 1. Išmesti darbuotojus be svarios priežasties. 2. Priimti naujus darbuotojus be atrankų. 3. Imti kyšius. 4. Piktnaudžiauti paskirtomis pareigomis bei komandomis. 5. Nesilaikyti bendrų serverio taisyklių. 6. Direktoriams reikalauti iš darbuotojų pražaisti daugiau kaip 90 min per parą su darbine uniforma arba leisti pražaisti mažiau nei 60 min per parą su darbine uniforma ir draudžiama nereikalauti jokio minimumo. Nuo šiol galima reikalauti pražaisti bendrai 60 minučių (be darbinio skin, per /info pražaistas laikas), tačiau tai galima leisti tik aukšto rango darbuotojams. Taip pat tai galima taikyti būriams, tačiau nepražaisti 60 minučių yra drauždiama, nebent darbuotojas yra paėmęs neaktyvumą. 3 ar 4 rangas nėra laikomas aukštu. Aukštas rangas - rangas, einantis po valdžios, t.y. direktoriaus, pavaduotojo ar įgaliotinių. Tai taikyti nėra būtina, direktoriai pasirenka patys. 7. Kurti nelogišką darbo grafiką (be pertraukų) ar kainoraštį. 8. Neatsakyti į papeikimą darbuotojams rašomo papeikimo autoriui kaip buvo nubaustas darbuotojas ir ar buvo nubaustas, jeigu ne, trumpai parašyti kodėl. 9. Atrankos metu reikalauti iš žaidėjų siųsti anketas dėl darbo į gmail ar kitą elektroninį paštą. 10. Direktoriui leidžiama išjungti telefoną įsitikinus, kad AŽ (asmeninių žinučių) talpykloje yra vietos naujiems laiškams. 11. Juoduosiuose, nemalonės ir kitokiuose sąrašuose reikalauti susimokėti norint išeiti iš minėtų ir neminėtų sąrašų. Ši taisyklė negalioja tolimųjų reisų vairuotojams, mafijoms, gaujoms ir prekeiviams. 12. Bausti darbuotojus bet kokiomis piniginėmis baudomis. Išimtis taikoma teisėsaugai. 13. Jei žmogus yra direktorių ar visų darbų juodajame sąraše, jį, žaidžiantį su kita paskyra griežtai draudžiama skirti direktoriaus pavaduotoju. 14. Draudžiama žaisti dviem ar daugiau asmenims su viena direktoriaus ar pavaduotojo paskyra. 15. Draudžiama suteikti darbuotojams lengvatas (Nuimti pliusus, uždėti pliusus, kelti rangą ir pan) už direktoriaus automobilio ridos kėlimą, pravežiojimą ar panašią veiklą, nesusijusią su darbuotojo privalomom atlikti pareigom. 16. Laikyti darbuotoją neaktyvų ilgiau kaip 14 dienų. 17. Darbams nustatyti mažesni nei 7d išdirbimą. (Išimtis mafijoms / gaujoms) 18. Skirti įgaliotiniu žmogų iš juodojo sąrašo negavus DPKT leidimo. 19. Priimti žaidėją be atrankos. 20. Nesilaikyti bazės baldų statymo taisyklių. 21. Naudoti komandą /apklausti saviems tikslams. Svarbi informacija: Pokalbių programos nėra susijusios su darbu. Direktorius neturi teisės bausti darbuotojų už pokalbių programoje padarytus pažeidimus. Išimtis taikoma mafijoms, gaujoms, apsaugai, TRV bei teisėsaugai. Visi žaidėjai (kandidatai į darbuotojus) yra lygūs ir turi vienodas teises patekti į jūsų darbą, nesvarbu koks jų amžius, išvaizda, slapyvardis, klubas (išskyrus visą teisėsaugą), balsas. Negali būti jokios diskriminacijos, nei pagal jokią, net ir čia neįvardintą savybę. (Išimtis galioja mafijoms ir gaujoms) Direktorius pilnai atsako už pavaduotojo veiksmus ir dalinasi su juo kalte šiam padarius pažeidimą. Direktorius privalo minimaliai išbūti vieną mėnesį, neįvykdęs šios sąlygos jis automatiškai keliauja į direktorių juodąjį sąrašą. Direktoriui perleisti pareigas pavaduotojui galima tik tada, kai pavaduotojas išbūna savo pareigose bent 2 savaites. Direktorius su komanda /mute gali bausti jam trukdančius asmenis (pavyzdžiui, kyšių siūlytojus, atrankų prašytojus) savo nuožiūra nuo 3600 iki 7200 sekundžių rašymo teisių atėmimu. Taip pat direktorius gali naudotis /mute komandą lygiai taip pat, kaip administratorius /mute. /d komanda skirta informuoti visam serveriui. T.y. ji yra vieša. Naudojantis šia komanda leidžiama skelbti tik aiškius ir suprantamus tekstus. Tokie rašymai kaip ,,pirmas'' , ,,stop'', „dirbam“ bus traktuojami kaip netinkamas /d komandos naudojimas. Už tai būsite baudžiami įspėjimais. Darbuotojus, neišdirbusius reikalaujamo termino, galima bausti tik nalogu ir niekaip kitaip. Kiekvieno darbo direktorius gali skirti maximaliai 2 įgaliotinius ir ne daugiau. Vykstant atrankai forume, direktorius gali priimti tik tuos žmones, kurie turi tvarkingą forumo paskyrą. (Forumo Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo Vardu_Pavarde) Papeikimai darbuotojams, kurie parašyti su netinkama forumo paskyra (Forumo Vardas_Pavardė neatitinka žaidimo Vardo_Pavardės) privalo būti atmesti. Darbuotojai į papeikimą taip pat turi atsakyti su tvarkinga forumo paskyra. Direktorius turi teisę tikrinti ir išmesti savo darbuotojus, kurie naudoja neleistinas modifikacijas (INV, AIM, ANTI-ESC, ANTI-AFK ir t.t.). Bet kuriame darbe, be DPKT leidimo, direktorius gali leisti savo darbuotojams emigruoti iš vienos paskyros į kitą (pakeisti paskyras). Dėl detalesnės informacijos spausti. Valdžioje gali būti žaidėjai, esantys mafijos/gaujos, teisėsaugos juodąjame sąraše su kitomis paskyromis. Dėl detalesnės informacijos spausti. Vieni darbai gali išsipirkti iš kitų darbų nalogų. Dėl detalesnės informacijos spausti. Jei žaidėjas yra darbo naloge dėl rimtų priežasčių (nesiskaito šaudymas, įžeidinėjimas, trugdymas dirbti, neišdirbimas), jis negali su kita paskyra įsidarbinti į šį darbą. Jei žaidėjas jau buvo įsidarbinęs, turint įrodymus jį galima išmesti. Yra sukurta modifikacija, kuri rodo žaidėjo ID prie slapyvardžio, imant iškvietimus ši modifikacija suteikia pranašumą prieš kitus, todėl nuo šiol draudžiama imti iškvietimus įrašant ID, o ne žaidėjo slapyvardį. Už padarytus pavaduotojo pažeidimus, kaip direktorius buna nušalintas ar gresia jam įspėjimas pavaduotojas gali gauti direktorių blistą 6 men. Direktoriai gali dėti viso darbo nalogą tik tuo atveju, jei žaidėjas nusikalto būdamas su darbiniu skin'u. Jei žaidėjas buvo su nuosavu skin'u, direktorius gali dėti nalogą tik tam asmeniui (kas jau yra naloge, tų išimti dėl šios taisyklės nereikės) Informacija gaujoms: Per atrankas be anketų kitos gaujos teritorija nepuolama. Draudžiama gaujos valdžiai užėmus zoną atsijungti ir neleisti ginti/pulti zonos kitai gaujai. Pvz. Grove Street užima gaujos zoną ir jos nepaima arba paima, tuomet privaloma suteikti šansą pulti The Ballas gaujai. Išimtis taikoma, kai laiminti gauja valdo 100 procentų.NEW Darbuotojai už tokius pažeidimus kaip: gydymasis, /tp darymas iš mūšio lauko kovojant, grįžimas į zoną po mirties, priešų pjaustymas sraigtasparniu ar serverio veiklą trikdančių programų naudojimą privalo būti išmesti be jokių nuolaidų! Karų metu laikomasi visų įprastų gaujos taisyklių. Kai direktorius ar pavaduotojas yra kalėjime - pulti zonų negalima. Kai viena gauja grobia narkotikus, ginklus ar banką, kita gauja jos zonų pulti negali. Naują zoną galima imti tik nuo karo pabaigos,(o ne nuo užimimo.) praėjus 30 minučių arba draugiškai susitarus. Narkotikų/ginklų/banko grobimo metu, su kuprine galima bėgti vilkint tik darbinį skin'ą. Gaujos direktorius ir pavaduotojas gali priimti žaidėją be atrankos. Prireikus daugiau darbuotojų, skelbiama atranka iki STOP. „Pakvietimai Numatomi“, „IMM 16:43 10m“, „DPKT išpirka 3m“ ir pan. yra traktuojami kaip /d komandos naudojimas ne pagal paskirtį ir už tai galite gauti mute ar netgi įspėjimus. Gauja zoną užimti su šaltaisiais ginklais gali tik tada, kai priešininkų pusės valdžia su tuo sutinka (turi būti abipusis susitarimas). Darbo valdžia gali nebeskelbti per /d apie mini atranką. Bendrosios gaujų taisyklės: Informacija mafijoms: Per atrankas be anketų draudžiama organizuoti puolimą. Požeminės mašinų stovėjimo aikštelės skirtos tik automobiliams - ne grobimams, slėpimuisi ir įkaitų laikymui. Įkaitas gali būti grobiamas tik mafijos būstinėje. Puolanti mafija negali laikyti savo transporto priemonių priešų mafijos būstinėje. Darbuotojai už tokius pažeidimus kaip: gydymasis, /tp darymas iš mūšio lauko kovojant, priešų pjaustymas sraigtasparniu ar serverio veiklą trikdančių programų naudojimą privalo būti išmesti be jokių nuolaidų! Draudžiama atkeldinti (get) savo mafijos narius prie priešų mafijos zonos. Didžiausias galimas išpirkos prašymas - 20M. Mafijos zonos grobimų metu, visos nuosavos transporto priemonės turi būti požeminiuose garažuose. Narkotikų grobimo metu, su kuprine galima bėgti vilkint tik darbinį skin'ą. Mafijos direktorius ir pavaduotojas gali priimti žaidėją be atrankos. Prireikus daugiau darbuotojų, skelbiama atranka iki STOP. „Pakvietimai Numatomi“, „IMM 16:43 10m“, „DPKT išpirka 3m“ ir pan. yra traktuojami kaip /d komandos naudojimas ne pagal paskirtį ir už tai galite gauti mute ar netgi įspėjimus. Išrinkus naują mafijos direktorių, priešininkai negali pulti mafijos 48 valandas, išskyrus atvejį, kai susitariama ir abi mafijos sutinka kariauti. Darbo valdžia gali nebeskelbti per /d apie mini atranką. Išpirkas galima priimti tik iš kitos mafijos direktoriaus/pavaduotojo, taip pat, ją sumokėti gali tik priešingos mafijos direktorius ar pavaduotojas. Dėl detalesnės informacijos spausti. Bendrosios mafijos taisyklės:
 16. Pavaduotojo įregistravimas Direktoriai čia gali pranešti apie jų pavaduotojų pasikeitimą. Mes pastebėjome, kad direktoriai mėgsta pranešinėti apie naujus pavaduotojus skirtingiems DPKT skirtingais būdais. Dažnai vienas iš DPKT žinutes gauna žaidime, AŽ, kartais netgi į Skype ar Facebook. Dažnai žinutės pasimeta, yra praignoruojamos ar tiesiog pamirštamos. Tuomet kyla nesusipratimai, reikia ieškoti ir visur knistis ieškant tos vienos žinutės tarp tūkstančio kitų. Todėl tikimės, kad ši tema padės išspręsti daug nesusipratimų bei pravers sekant pavaduotojų pasikeitimus ir savotiškai įrašant juos į serverio istoriją. Be to aktyvi tema padės kitiems direktoriams nepamiršti pranešti apie savo naujus pavaduotojus. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Anketa pranešti apie naują/nušalintą pavaduotoją: 1. Darbas: 2. Naujo/nušalinto pavaduotojo V_P: 3. Paskyrimo/nušalinimo data (mm/dd): _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Reikalavimai: Direktoriaus forumo V_P turi sutapti su žaidimo. Jeigu norite pranešti apie tiesiog nušalintą pavaduotoją ir kurį laiką būti be jo, tai pildydami anketą antrą punktą galite palikti tuščią. Pavaduotoją privaloma pranešti šioje temoje per 24 valandas. Priešingu atveju gali grėsti netgi nušalinimas. Komentuoja tik direktorius. Pranešimai apie naują pavaduotoją kur nors kitur bus ignoruojami ir negalios. Kiekvienam pasikeitimui kuriamas naujas atsakymas šioje temoje.
 17. Direktoriaus neaktyvumo anketa: 1. Vardas_Pavarde: 2. Užimamos pareigos: 3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat): 4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau] 5. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus: ___________________________________________________________________________________________________________________________ Keletas reikalavimų: 1) Anketą pildo tiek direktorius tiek pavaduotojas, jei jo nebuvimas bus ilgesnis nei 48h. 2) Jei neaktyvumas ilgesnis nei savaitė, gerai apgalvokite ar neverta trauktis. Jei manot, kad ne (kuo mes labai abejojam)- anketa vistiek būtina. 3) Jei anketa bus neužpildyta, ir jūsų neaktyvumas ilgesnis nei 48h, DPKT turi pilną teisę jus nušalinti nuo pareigų, be išankstinio įspėjimo. Įspėjimas yra prieš tai nuskambėjęs sakinys. 4) Vienu metu gali būti neaktyvus to paties darbo tik direktorius arba tik pavaduotojas, išskyrus atvejį, jei abiems yra mirtinos priežastys. 5) Direktoriaus neaktyvumo anketą griežtai pildo TIK direktorius. Jeigu neaktyvumo prireikia pavaduotojui anketą taip pat pildo TIK pavaduotojas. Nesilaikantiems šio punkto, neaktyvumas nebus užfiksuotas ir būsite baudžiamas kaip neaktyvus ir neatliekantis savo pareigų. 6) Anketoje, nurodant kas bus atsakingas už darbo vykdymą, kol jūsų nebus nuo šiol PRIVALOMA įvardinti tuos asmenis. Neužtenka parašyti ,,pavaduotojas,įgaliotiniai''. SVARBU: Nuo dabar neaktyvumo anketos bus griežčiau prižiūrimos. Stengsimės, jog jos būtų pildomos tvarkingai bei pagal taisykles. Užpildę neaktyvumą galite pranešti mums, arba patys peržiūrėsime šią temą. Radę tvarkingai užpildytą anketą, ją redaguosime ir nurodysime redagavimo priežastį ,,Patvirtinta''. Vadinasi jūsų neaktyvumas yra oficialus ir patvirtintas. Jeigu anketa bus netvarkinga ir užpildyta ne pagal taisykles, jūsų neaktyvumo nepatvirtinsime. Kai DPKT narys patvirtina jūsų neaktyvumą, jūs daugiau negalite koreguoti savo pranešimo.
 18. Bendrosios teisėsaugos taisyklės Bendra informacija Pagrindinės teisėsaugos sričių veiklos: Policija - Viešosios tvarkos priežiūra | pagalba kviečiantiems | bėglių gaudymas | užgrobtos miesto zonos išvadavimas | sąrašų /gaudomi priežiūra Kariuomenė - Oro erdvės priežiūra | įkaitų ir užgrobtos miesto zonos vadavimai | narkotikų, ginklų ir pinigų seifų apsauga | sąrašų /gaudomi ir /ieskomi (neprivalomas) priežiūra | TRV krovinių tikrinimas Bendros teisėsaugos taisyklės: Teisėsaugininkas ir be aprangos išlieka teisėsaugininku, todėl šaudymas, non-rp, buvimas klube, bėgimas nuo teisėsaugos (išskyrus susitarus treniruojantis) ir t.t. yra netoleruojamas. Teisėsaugininkams leidžiama bausti Ginklų prekeivius tiek už „Ginklo rodymą viešoje vietoje“, tiek už „Ginklo naudojimas viešoje vietoje“. Nesvarbu ar jie su nuosava apranga ar su darbine. Teisėsaugininkai gali su šaunamuoju ginklu „colt“ šaudyti pro darbinės mašinos langą gaudant nusikaltėlį, jei jis yra su /bega. Privaloma turėti vaizdinius įrodymus, jog sekamasis tikrai bėga nuo teisėsaugos. Šaudantys su MP5 arba nuo mašinos ar bet kokios kitos tr. priemonės stogo ir padarę bėgliui žalą privalo būti išmesti iš darbo. Bausti už tyčinį ESC galima tada, kai tai trukdo žaidimui (neleidžia /isspirti, /isodinti, nušauti ir pan.) Draudžiama bausti įtarimo lygiu už įžeidimus į /sms, nebent tai buvo bėglys, kuris sėdėjo šalia ir viską rašinėjo į SMS. Tikrinti vairuotojo pažymėjimą ir registraciją kitos teisėsaugos sritys (Armija) gali tik tada, kai žaidėjui buvo uždėtas įtarimo lygis bent už vieną chuliganiško vairavimo situacijų. Reidai yra skirti tik vykdyti reidus. Draudžiama juos kurti be reikalo. Draudžiama teisėsaugininkui dėti įtarimus, tikrinti narkotikus, teisės kitam teisėsaugininkui kai jis būna su uniforma ir {ar) darbine apranga. Už padarytus pažeidimus siunčiat įrodymus direktoriui/pavaduotojui Ginklų licenciją atimti galima tik tada, kai žaidėjas panaudoja šaunamąjį ginklą. Negalima bausti žaidėjo už ginklo rodymą, jei to ginklo neįmanoma paslėpti (pvz.: sėdi vairuotojo vietoj su tec9, rankoje laiko kastetą ir pan.). Teisėsaugai draudžiama naudoti admin komandas su tikslu pasilengvinti sau darbą (/to darymas siekiant duoti baudą ar patikrinti narkotikus ir pan.) Vykstant į gelbėjimą privaloma susirinkti padėtas kliūtis, spyglius ir šlagbaumus. Teisėsaugininkams negalima važinėti ant mašinų stogo. Išimtis: vykstant į grobimą. Bet koks daiktas rankose, kuriuo trankomi/mušami kiti žaidėjai, yra traktuojamas kaip ginklo rodymas ir naudojimas (pvz. tranko gėlėmis, kastuvu, beisbolo lazda ir pan.) Teisėsaugai draudžiama nušauti nusikaltėlį. Išimtis gali būti jeigu jo tikrai neįmanoma išgabenti su mašina, sraigtasparniu, laivu, arba motociklu. (Teisėsaugai) Vietovės Informacija apie baudžiamas vietas: Vieša vieta yra ten, kur laisvai gali patekti visi norintys civiliai: t.y. Visi miestai su savo kaimeliais, miškas, Ligoninės vidus, Policijos Departamento vidus, Vyriausybės vidus, užkandinių bei restoranų vidus, nuomojamų ir nenuomojamų butų laiptinės, darbų be direktoriaus pakvietimo bazės, gaujos zonos. Nevieša vieta yra ten, kur laisvai negali patekti visi norintys civiliai: t.y. Darbų su direktoriaus pakvietimu bazės, namų interjerai, klubų, mafijų bazė(už sienos vieša vieta). Kur yra miestas/užmiestis: Žemiau į spoiler yra įkeltas žemėlapis, kuriame vaizduojama miesto zona. Atskirų teisėsaugos sričių būriai, aukštesni rangai gali naudoti tam tikras privilegijas užmiestyje. Mafijų/gaujų zonos: Už mafijos zonoje arba gaujos „Pavojingoje zonoje“ padarytus darbuotojų nusižengimus, teisėsaugininkas negali bausti. Jeigu mafijos zonoje slepiasi bėglys, tuomet į zoną veržtis galima, tačiau bausti kitus mafijos narius, padedančius bendradarbiui - griežtai draudžiama. Mafijos zonoje ant bėglio galima naudoti visas įprastas komandas. Už mafijos/gaujos zonoje padarytus civilių pažeidimus teisėsaugininkas bausti gali, tačiau už ginklo rodymą ir naudojimą viešoje vietoje galima dėti tik tada, kai civilis padarė nusižengimą už mafijos sienų. Gaujos zonose - visada, kai padaro pažeidimą. Teisėsaugai draudžiama gaujų karo metu tikrinti narkotikus, ar kažkaip kitaip trukdyti karą (surakinti,dėti bėgas, lįsti į gaujų zoną), išimtis taikoma kai atliekamas šturmas; Draudžiama tikrinti narkotikus gaujų pagrindinėje zonoje. Išimtys taikomos kai atliekas šturmas arba gaujos narys padarė pažeidimą už zonos ir jam bus dedami įtarimai zonos teritorijoje (nes jis ten pabėgo). Draudžiama bausti mafijozus mafijų karo metu už jų padarytus pažeidimus. Sudėti įtarimus galite pasibaigus karui. Klubų zonos: Draudžiama klubų karo metu jų zonose atiminėti ginklų licenzijas, surakinėti, dėti star, tikrinti narkotikus ir juos atimti. Teisėsauga, ne veiksmo metu, gali klubo zonoje atimti klubo nariams ginklų licenzijas, atsišaudyti ir surakinti, jeigu klubo zonoje yra bėglys Grobimai Žmonių grobimas: Draudžiama grobimo metu naudoti tazerį (/taz). Draudžiama pažeidinėti įprastas grobimų taisykles (gydytis, traiškyti priešus su transporto priemone, pjaustyti su sraigtasparniu, daryti /tp likus mažai gyvybių ir t.t.). Grobimo metu, nesvarbu kur, draudžiama tikrinti narkotikus. Po įkaito išvadavimo ar išpirkos sumokėjimo teisėsaugininkas privalo palikti mafijos zoną. Draudžiama įkaitą įsodinti į mašiną, privaloma jį atrišti. Įkaitą atrišti galite tik tuo atveju, kai jam negresia joks pavojus! Hydra ir Hunter naudoti galima tik tada, kai iki išlaisvinimo lieka 5 minutės. Sraigtasparnį su platformomis galima naudoti praėjus 5 minutėms nuo grobimo pradžios. Jei grobimas yra padaromas vykstant treniruotei, tai treniruotė turi būti sustabdyta, o ta sritis vykti į gelbėjimą. Mafijos grobimų metu vienu metu gali būti tik viena atakuojamoji skraidanti priemonė (hydra/seasparrow/hunter). Pavyzdys - vyksta grobimas, likus 5 minutėms iki grobimo pabaigos atvyksta hydra, tada dar viena hydra ar seasparrow, ar hunter negali dalyvauti. Ginklų/narkotikų/pinigų grobimas: Draudžiama grobimo metu naudoti tazerį (/taz). Draudžiama pažeidinėti įprastas grobimų taisykles (gydytis, traiškyti priešus su transporto priemone, pjaustyti su sraigtasparniu, daryti /tp likus mažai gyvybių ir t.t.). Teisėsaugai draudžiama narkotikų, ginklų arba banko saugyklos grobimo metu tikrinti narkotikus nuo tada, kai jau padėta bomba iki tol, kol nebeliks bėglių su kuprinėmis. Narkotikų, ginklų ir pinigų saugyklos grobimų metu Hydra, Hunter, Policijos Departamento sraigtasparnis, SWAT van ir Seasparrow nenaudojami. Draudžiama prieš ginklų, narkotikų, banko saugyklos grobimus tyčia atsijungti viduje. Draudžiama per ginklų, narkotikų grobimus surakinti tiek bėglį, tiek pačius teisėsaugininkus Policijos Departamento ofise ar banko saugykloje, nepraėjus 5min. nuo bėglio statuso atsiradimo. Draudžiama užstatyti išėjimus iš pastatų darbinėmis transporto priemonėmis. Į grobimus galima vykti Policijai likus 5 min iki grobimo pabaigos, sekmadienį galima vykti visada. Vykti į grobimą policijai nėra privaloma jei to nereikalauja valdžia Miesto grobimas: Dalyvauja visos teisėsaugos sritys. Uždavinys - teritoriją vėl padaryti saugią. Grobimo metu draudžiama naudoti tazerį (/taz). Draudžiama pažeidinėti įprastas grobimų taisykles (gydytis, traiškyti priešus su transporto priemone, pjaustyti su sraigtasparniu, daryti /tp likus mažai gyvybių ir t.t.). Miesto grobimo metu Hydra, Hunter ir Seasparrow nenaudojami. Teisėsaugai draudžiama tikrinti narkotikus miesto grobimo metu. Draudžiama mafijos/gaujos narius bausti už toje zonoje padarytus pažeidimus. Draudžiama surakinėti. Streikų/Riaušių taisyklės: Prasidėjus streikui arba riaušėms, tik policijos darbuotojai turi reaguoti greitai ir malšinti susidariusią situaciją. Jeigu numalšinti nepavyksta - prašoma kitų teisėsaugos sričių pagalbos. Atvykus į streiką privaloma į bendrą chat ar per /me parašyti [Teisėsauga] Turite 1 min. pasišalinti, kitaip būsit baudžiami ir(ar) nušauti. Streiko ir riaušių numalšinimo prioritetas - pasodinti kuo daugiau nusikaltėlių į kalėjimą. Narkotikai Psichotropinių medžiagų tikrinimas: Vienintelė sritis galinti bet tikrinti narkotikus be įtarimų - FTB (Federalinių Tyrimų Biuras). Narkotikus kitos teisėsaugos sritys gali tikrinti tik tuo atveju, kai žaidėjui uždedamas įtarimo lygis. Gali būti taikomos išimtys spec. būriams. Tikrinti narkotikus šalia N. prekeivių FTB agentas gali TIK viešose vietose. Draudžiama tikrinti narkotikus ligoninėje ir SF lauke iki tvorelės. Galima tikrinti narkotikus iš mafijos narių susirinkusių ant Stunt lėktuvo, tačiau griežtai draudžiama kaip nors juos bausti už šaudymą ar kitus pažeidimus kol jie vyksta į karą. Tolimųjų reisų vairuotojų krovinių tikrinimas: Ginklų/Narkotikų krovinių patikras gali vykdyti tik MUITINĖS būryje esantys teisėsaugos nariai, kurių kiekviena teisėsaugos sritis (FTB, Kariuomenė) gali turėti po 8. Teisėsaugininkams, kurie nebus minėtame būryje draudžiama gaudyti ar kitaip trukdyti TRV vežti nelegalius krovinius. Už šios taisyklės nesilaikymą grės įspėjimai. Teisėsaugai draudžiama naudoti reidus kol vyksta TRV krovinių gaudynės. Draudžiama tikrinti arba bet kaip trukdyti pasikrauti/išsikrauti krovinius raudonai pažymėtose zonose; Draudžiama užtverti visus kelius į mafijos/gaujos teritoriją bei į prekeivių bazę. Policijos sraigtasparnis su išorinėmis platformomis gali gaudyti oru gabenamus nelegalius krovinius ir numušti lėktuvą. Uždėjus NUM2 tolimųjų reisų vairuotojui, privaloma iškart uždėti /bega. Gaudant tolimųjų reisų vairuotoją, /kliutis ir /slagbaumas yra DRAUDŽIAMI! Tolimųjų reisų vairuotojas, kuris veža krovinį, turi padaryti 3 KET pažeidimus, tik tuomet galima bausti už KET pažeidimus turint įrodymus. Psichotropinių medžiagų patikrinimo reidas: FTB iš viso šešis kartus į savaite gali vykdyti šturmą (/sturmas) į bet kurio klubo bazę. Šturmo metu jiems leidžiama konfiskuoti narkotikus, naudoti komandą /taz ir /ant. Bazėje negalima bausti klubo narių. Atėmę narkotikus, FTB privalo kuo greičiau pasišalinti iš bazės. Į pagalbą gali pasitelkti Kariuomenės pajegas, tam kad padėtų rakinti. FTB gali vykdyti po tris šturmus per savaitę į bet kurios mafijos ar gaujos bazę. Šturmo metu leidžiama naudoti /nark /kon /taz /ant ir kitas teisėsaugos komandas, tik kaip įprasta, draudžiama bausti už pažeidimus, padarytus mafijos ar gaujos bazėje. Šturmas negali trukti ilgiau, nei 20 minučių. Taip pat draudžiama jį daryti prieš pat karus siekiant vienai iš pusių pakenkti atimant jų narkotikus. FTB gali daryti po vieną neplanuotą šturmą per savaitę į kiekvienos gaujos ir mafijos pagrindinę zoną tarp karų. Šturmas negali vykti ilgiau, nei 10 minučių, o karas negali vykti anksčiau nei per 10 minučių po šturmo. Tokiu būdu patikrinti gaujos ar mafijos nariai po FTB kratos turės galimybę nusipirkti narkotinių medžiagų ir kariauti toliau. VISA TAI GALITE DARYTI TIK DIREKTORIUI/PAVADUOTOJUI ESANT PRISIJUNGUS. JOKIE ĮGALIOTINIAI BE LEIDIMO TO DARYTI NETURI TEISĖS. Pažeidėjai Įrodymai: Teisėsaugai draudžiama naudoti /pzu komandą su tikslu surinkti įrodymus dėl nubaudimo už nusižengimus. Teisėsaugininkas, prieš bausdamas žaidėją už bet kokį pažeidimą privalo turėti vaizdinius įrodymus (screen/video). Teisėsaugininkų įrodymai dėl KET pažeidimų, padaryti iš sraigtasparnio, yra negaliojantys. Civilių K.E.T. pažeidimai: Teisėsaugininkas civilį už kiekvieną chuliganiško vairavimo situaciją bausti gali tik po 1 kartą per sustabdymą. Jeigu žaidėjas bėga daugiau, nei 10 min., o jį sugavus ir sudėjus įtarimus jis juos nusiima (už kreditus) iki tiek, kad būtų galima siūlyti baudą, tai teisėsaugininkas turi teisę jos nesiūlyti. Atimti vairuotojo pažymėjimą galima: kai už KET pažeidimus (chuliganiško vairavimo situacijas) civilis surinko 60 įtarimo lygių kai už tą patį KET pažeidimą civilis per 10 minučių gauna trečią kartą (galima sutikrinti per /itarimai). žaidėjui uždėjus įtarimo lygį už bėgimą (su transporto priemone) ir KET pažeidimą(-us) Dviratis yra tokia pat transporto priemonė kaip ir kitos, todėl privaloma bausti taip pat (išskyrus už KET pažeidimus dėl važiavimo per žolynus, šaligatvius) Draudžiama bausti medikus už bet kokius K.E.T. pažeidimus, kai jie važiuoja su švyturėliais. Draudžiama bausti mechanikus už bet kokius K.E.T. pažeidimus, kai jie važiuoja su švyturėliais. Bėglių gaudymas oro transportu: Seasparrow praėjus 5 minutėms užmiestyje, 10min mieste ir mafijos zonoje. Hydra ir Hunter po 10 minučių už miesto ribų. Oro taikinius tiek mieste, tiek už jo leidžiama šaudyti su hydra/hunter, jeigu jie bėga ilgiau, nei 10 minučių. Mieste šaudyti su hydra/hunter leidžiama tik tada, jeigu bėglys yra su /bega 20 minučių ir tik kai bėgama su NRG-500. Šaudyti su hydra/hunter leidžiama į kalėjimo bėglius, jeigu šie bėga oro transportu ilgiau, nei 5 minutes. Baudžiamasis kodeksas Pažeidimai bei nuobaudos [>] Kiekvienas vairuotojas privalo važiuoti kuo arčiau dešiniojo krašto nuo pagrindinės juostos vidurio, taip užtikrinant saugumą kelyje. [>] Stabdant žaidėją ir jeigu jis nestoja, tai draudžiama bausti už pareigūno neklausymą. Tokioje situacijoje turite uždėti /bega, jeigu jis nestoja ir po /bega uždėjimo, tai pagavę baudžiate už bėgimą [>] Jeigu jus stabdo teisėsaugos tarnybinis transportas jūs neturite teisės iš jo išlipti iki tol kol tikrinantis pareigūnas jums duos leidimą - Išlipimas iš stabdomos tr. Priemonės - 60 STAR [>] Jeigu jus stabdo teisėsaugos tarnybinis transportas, jūs privalote sustoti šalikelėje, o ne ant kelio ar kur kitur - Pareigūno užpuolimas arba (ir) neaklausymas - 30 STAR [>] Jeigu jus stabdo teisėsaugos tarnybinis transportas ir jūs pabėgate su teleportacijos komandomis - Pareigūno užpuolimas arba (ir) neaklausymas - 30 STAR [>] Jeigu pamatote jog iš galo važiuotį teisėsaugos tarnybinis transportą su įjungtais spec. švyturėliais jūs privalote duoti jam kelią pasitraukdami į šalikelę - Pareigūno užpuolimas arba (ir) neaklausymas - 30 STAR [>] Jeigu jūs sedėsite bėglio (pažeidėjo) automobilyje, jam padėsite bėgti nuo teisėsaugos (/bega). Jūs būsite baudžiamas už pagalbą bėganti nuo teisėsaugos. - Pagalba bėgliui - 40 STAR [>] Jeigu civilis naudoja komandas /wank, /pee viešoje vietoje - Chuliganiškas elgesys - 10 STAR [>] Dalyvavimas streike, nepasišalinimas kai jūsų buvo pareikalauta pasišalinti - Nepasišalinimas iš streiko, kai buvo to pareikalauta - 60 STAR + neteisėti veiksmai kuriuos atlikote "šaudymas" "NON RP" ir t.t. Prieš baudimą atvažiavę teisėsaugininkai pasiskleidžia po visą streiko teritoriją ir per /me parašo /me [Teisėsauga] Pasišalinti iš šitos teritorijos turite 1 minutę, praėjus laiko terminui nepasišalinę asmenys bus sulaikomi. [>] Jeigu civilis grasina policijos pareigūnui - Grasinimas policijos pareigūnui - 10 STAR [>] Jeigu civilis įbėga į pastatą į kurį teisėsaugininkas negali patekti ir teisėsaugininkui pranešus per /sms;/skamb kad turite 30 sekundžių išeiti iš pastato. Nepaklusus būsite baudžiami - Pareigūno užpuolimas arba (ir) neklausymas arba (ir) įžeidinėjimas - 30 STAR [>] Jeigu jūs dirbate gaujoje/mafijoje ir pastatėte konteinerį ant pravažiuojamosios - Chuliganiškas elgesys - 10 STAR [>] Draudžiama ant transporto priemonės stogo gabenti serverio žaidėjus, už tai baudžiamas vairuotojas ir ant mašinos stogo, kapoto vykstantis keleivis (išimtis jeigu vairuotojo tr. priemonė stovi vietoj) - Chuliganiškas elgesys - 10 STAR [>] Draudžiama trankyti, vartyti serverio stulpus ir medžius, kurie yra nuverčiami - Šiukšliadėžių, stotelių, hidrantų, šviesoforų trankymas - 20 STAR [>] Draudžiama vairuotojams ir pėstiesiems trukdyti teisėsaugos veiklai, jeigu ja užsiimama viešoje vietoje - Pareigūno užpuolimas arba (ir) neaklausymas - 30 STAR ________________________________________________________________________________________________________ Taip pat galite būti baudžiami už kitus nusižengimus, tokius kaip Tyčinis ESC mygtuko naudojimas - 80 įtariamumo lygio. Kelio kirtimas per pašalines vietas (žolynus, šaligatvius ir panašiai) - 20 įtariamumo lygio. Kampo nukirtimai - 20 įtariamumo lygio. Važiavimas priešinga eismo juosta (negalioja lenkiant ir apvažiuojant kliūtį) - 20 įtariamumo lygio. Išvažiavimas į priešingą eismo juostą, kai viena kryptimi yra bent dvi juostos - 20 įtariamumo lygio. Šiukšliadėžių, stotelių, hidrantų, šviesoforų trankymas - 20 įtariamumo lygio. Važiavimas geležinkelio bėgiais - 40 įtariamumo lygio. Šokinėjimas per įvairius stuntus - 20 įtariamumo lygio. Kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas - 10 įtariamumo lygio. Avarijos sukėlimas (už kiekvieną sukeltą skirtingą avariją) - 20 įtariamumo lygio. DM (masinis žudymas) - 80 įtariamumo lygio. Relog - 200 įtariamumo lygio. Bėgimas - 40 įtariamumo lygio. Pareigūno užpuolimas - 30 įtariamumo lygio. Pareigūno neklausymas arba (ir) įžeidinėjimas - 30 įtariamumo lygio. Avarijos sukėlimas (už kiekvieną sukeltą skirtingą avariją) - 20 įtariamumo lygio. Civilio užpuolimas arba (ir) įžeidinėjimas - 20 įtariamumo lygio. Ginklo rodymas viešoje vietoje - 10 įtariamumo lygio. Ginklo naudojimas viešoje vietoje - 20 įtariamumo lygio. Kyšio siūlymas - 10 įtariamumo lygio. Mašinos daužymas - 20 įtariamumo lygio. Trukdymas policijos darbui - 5 įtariamumo lygio. Išlipimas iš stabdomos tr. priemonės - 60 įtariamumo lygio. Pagalba bėgliui - 40 įtariamumo lygio. Bereikšmis policijos kvietimas - 40 įtariamumo lygio. Grasinimas policijos pareigūnui - 10 įtariamumo lygio. Nepasišalinimas iš streiko, kai buvo pareikalauta - 60 įtariamumo lygio. Chuliganiškas elgesys - 10 įtariamumo lygio. Tyčinis priekabos atkabinimas stabdant - 60 įtariamumo lygio. Reido trukdymas - 15 įtariamumo lygio. Teisėsaugos būriai: FTB: Užmiestyje gali naudoti /patikrinti, /suliemene, /sudirzu, /susalmu komandas neuždėjus įtarimų. Vienu metu ne daugiau 5 žmonės (4 + vadas) (iš viso būryje, ne vienu metu prisijungusių); Kariuomenė: Užmiestyje gali naudoti /patikrinti, /suliemene, /sudirzu, /susalmu, /nark, /kon komandas neuždėjus įtarimų. Vienu metu ne daugiau 5 žmonės (4 + vadas) (iš viso būryje, ne vienu metu prisijungusių); Policija: Gali naudoti /nark, /kon komandas mieste ir užmiestyje, galės vykti į grobimą. Vienu metu ne daugiau 7 žmonės (6 + vadas) (iš viso būryje, ne vienu metu prisijungusių); Kiekvienas darbo direktorius turi gauti iš DPKT /sms, kurią būrio vadas turi talpinti būrio temoje.
 19. Direktorių papeikimai - čia galite peikti direktorius pagal mūsų pateiktą formą Papeikimo anketos pavyzdys: 1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? 2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? 3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? 4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? 5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: 6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga): ___________________________________________________________________________________________________________ Taisyklės, kurių reikia laikytis, rašant papeikimą direktoriui / pavaduotojui .: 1. Griežtai draudžiama komentuoti su papeikimu nesusijusiems asmenims. 2. Teisę komentuoti VIENĄ KARTĄ kaip savęs ginamąjį žodį turi tik direktorius ar pavaduotojas, kuris yra skundžiamas. 3. Draudžiamas bet koks įžeidinėjimas, grasinimai ar keiksmai papeikimuose. Papeikimas bus iš karto atmestas! 4. Direktorius savo išteisinamąjį žodį rašo cituojant papeikimą jam, kad būtų galima atskirti dėl ko jis ginasi jei yra ne vienas papeikimas jam. 5. Apie darbuotojų nusižengimus jūs turite pranešti to darbo skilties papeikimuose. Jeigu asmens pažeidimas yra vertas IŠMETIMO, bet nėra išmetamas po papeikimo pašalinimo/atsakymo, jūs turite teisę rašyti direktoriaus papeikimą. 6. Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą ar skundą parašę - Pridedu: ir taip kiekvieną kart, kai turite prie tos temos pasakyti kažką naujo. 7. Direktorių ir pavaduotojų prašome pateikti pilnus įrodymus, tiek kiek turite, kad nereikėtų papildomų mums patiems ieškoti. Trūkus jų bus vadovaujamasi tik pateikta informacija, įrodymais. 8. Direktoriui ar pavaduotojui papeikimą rašyti galit tik turint 100 pranešimų forume. 9. Į papeikimo anketos 4 punktą PRIVALOMA atsakyti trumpai, aiškiai, konkrečiai (1-3 žodžiai), kitaip anketa NEBUS skaitoma. ___________________________________________________________________________________________________________ DĖMESIO! Komentarai neatitinkantys taisyklių ŠALINAMI. Galbūt jūsų papeikimas ir rimtas, bet jei nesugebate paskaityti, kas parašyta aukščiau ir to nesilaikote - jūsų bėdos.
 20. Pagrindinės gaujų taisyklės: Draudžiama naudoti įvairias programas, suteikiančias pranašumą prieš kitus; Draudžiama kenkti gaujos reputacijai; Draudžiama viešai skleisti informaciją apie darbą (kiek prisijungusių narių, ką planuoja veikti tam tikra gauja ir pan.); Draudžiama trukdyti kitai mafijai ar gaujai kariauti tarpusavyje (gaujoms dėl zonų, mafijoms - dėl bazių užėmimų), trukdyti grobti narkotikus ar įkaitus. Trumpai tariant, draudžiamas bet koks nusikalstamų grupuočių kišimasis į oficialią kitų grupuočių veiklą; Gaujų valdžiai draudžiama grobti serverio žaidėjus bei už tai prašyti išpirkos. Gaujų valdžiai draudžiama rengti atranką žaidime ilgiau negu 15 minučių; Gaujų veiklos (karų ir grobimų) taisyklės: Draudžiama gydytis; Draudžiama atkelti kitus narius prie gaujų zonos (/get); Draudžiama bėgti (teleportuotis) iš gaujų karų ar grobimų – privalote kovoti iki galo; Draudžiama naudoti sraigtasparnį kaip ginklą, jo sraigtais pjaustyti priešus; Draudžiama tyčia laikyti ESC mygtuką nenorint mirti; Draudžiama naudoti įvairias programas, suteikiančias pranašumą prieš kitus; Draudžiama būti veikloje be darbinės aprangos; Draudžiama atsijungti iš žaidimo (puolimo ar gynybos metu) nepranešus direktoriui (taikoma išmetimo bausmė) (kitaip sakant specialiai išvengti veiklos); Draudžiama statyti nuosavas transporto priemones priešų gaujos būstinėje; Draudžiama naudoti tokias komandas kaip /aaa ir /die karų metu; Draudžiama gaujų karų metu naudotis ginklais, kurių nėra ginklų dėžėje. Draudžiama prašyti pašalinių padėti šaudyti kitos gaujos narius karų metu; Draudžiama išbėgti iš puolamos/ginamos zonos ribų (tai skaitosi kaip karo palikimas). Gaujų darbuotojai, laikantys savo transporto priemones priešininkų gaujų zonose ir karo metu darantys /tpm, /tpm1 bus įrašomi į mafijų / gaujų juodąjį sąrašą Gaujų darbuotojai puolamoje/ginamoje zonoje gali būti tik ten, kur įmanoma patekti su atstovaujamu žaidėju. Draudžiami užšokti ar užskristi ant įvairių stogų su dviračiu, sraigtasparniu ir panašiai. Draudžiama kitai gaujai lįsti ir šaudyti į kitos gaujos interjerą ir garažą Gaujos negali pulti viena kitos nepraėjus 24h po naujojo direktoriaus išrinkimo Draudžiama užėmus zoną priimti naujus narius. Draudžiama naudoti transporto priemonės, per šaltų ginklų kovas. Draudžiama būti vandenyje, per šaltų ginklų kovas. Draudžiama per gaujų karus atsijungti zonoje, o tada priešams ją užėmus prisijungti atsirandant kažkur ant stogų ar gerose pozicijose. Privalote vykti visi kartu. Nesilaikant šios taisyklės gali būti pradėtos taikyti griežtos bausmės. Būnant zonoje per puolimą draudžiama išvažiuoti iš jos norint nusipirkti ginklų iš ginklų dėžės. Draudžiama išbėgti iš puolamos zonos norint atsivartoti ir grįžti. Gaujų karo metu bunant ESC ban - 6h Gaujai užėmus zoną ir priešingai gaujai neatvykus jos ginti per 30 minučių, gauja gali pasiimti tą zoną be karo Draudžiama atidavus zona, ją po to ginti Į užimtą zoną galima važiuoti tik su darbo transportu. Galimybės: Galima vartoti narkotikus; Galima daryti teleportą prie nuosavos transporto priemonės (/tpm(1)) po mirties (tr. priemonė neturi būti kitos gaujos bazėje ar puolamoje zonoje); Galima bėgti nuo priešų; Galima šaudyti mieste. Jūsų darbas tam įtakos nedaro. Dėl įgaliotinio /d komandos naudojimo. Apribojame gaujos įgaliotinio naudojimąsi /d komandą ir draudžiame skelbti informacija apie nuosavos transporto priemonės laikymą mafijos zonoje, dėl sudaromo nuolatinio floodo. Gaujų zonų žemėlapis: Geltona - gaujos zona; Žalia - „Grove Street“ gaujos bazė; Rožinė - „The Ballas“ gaujos bazė
 21. Pagrindinės mafijos taisyklės: Draudžiama šaudyti kitos mafijos valdomoje teritorije kai nevyksta karas. Draudžiama be direktoriaus (krikštatėvio) leidimo grobti žaidėjus; Draudžiama naudoti įvairias programas, suteikiančias pranašumą prieš kitus; Draudžiama kenkti mafijos reputacijai; Draudžiama viešai skleisti informaciją apie darbą (kiek prisijungusių narių, ką planuojame veikti). Draudžiama trukdyti kitai mafijai ar gaujai kariauti tarpusavyje (gaujoms dėl zonų, mafijoms - bazių užėmimų), trukdyti grobti narkotikus ar įkaitus. Trumpai tariant, draudžiamas bet koks nusikalstamų grupuočių kišimasis į oficialią kitų grupuočių veiklą. Mafijos zonos grobimų metu, visos nuosavos transporto priemonės turi būti požeminiuose garažuose. Mafijų valdžiai draudžiama rengti atranką žaidime ilgiau negu 15 minučių. Mafijos negali pulti viena kitos nepraėjus 48h po naujojo direktoriaus išrinkimo. Tokiu būdu naujam direktoriui bus leista įsibėgėti, susirinkti komandą. Redaguota : Jei naujasis direktorius susirenka komandą greičiau nei per 48h ir pasisako savo noru kovoti prieš kitą mafiją - galima pradėti kariauti anksčiau, nepraėjus 48 valandoms. Išpirkas galima priimti tik iš kitos mafijos direktoriaus/pavaduotojo, taip pat, ją sumokėti gali tik priešingos mafijos direktorius ar pavaduotojas. (Išimtys taikomos tuo atveju, jeigu užimta mafija nesigina arba direktorius bei pavaduotojas atsijungia, tuomet išpirką gali sumokėti atsitiktiniai asmenys.)Jeigu mafija bando užimti kitos mafijos bazę ir jai to nepavyksta padaryti 3 kartus iš eilės, tai mafija, kuri turėjo gintis, gali kontraatakuoti ir pulti. Jeigu mafija bando užimti kitos mafijos bazę ir jai to nepavyksta padaryti 3 kartus iš eilės, tai mafija, kuri turėjo gintis, gali kontraatakuoti ir pulti. Mafijos veiklos (karų ir grobimų) taisyklės: Draudžiama gydytis; Draudžiama atkelti kitus narius prie mafijos zonos (/get) bei daryti /to; Draudžiama bėgti (teleportuotis) iš mafijų karų ar grobimų – privalote kovoti iki galo; Draudžiama naudoti sraigtasparnį kaip ginklą, jo sraigtu pjaustyti priešus; Draudžiama tyčia laikyti ESC mygtuką nenorint mirti; Draudžiama naudoti įvairias programas, suteikiančias pranašumą prieš kitus; Draudžiama būti veikloje be darbinės aprangos; Draudžiama statyti nuosavas transporto priemones priešų mafijos būstinėje; Draudžiama naudoti gesintuvus, flakonus; Draudžiama laikyti mafijos bazėje ar už bazės vartų nuosavą transportą : "Journey"; Draudžiama mafijoms karo metu naudoti Journey ir per jį lipti kiaurai sieną; Draudžiama buginti t.y. Cosa Nostra bazėje lysti į krūmus, kaminą ir Immortal bazėje lysti po baze ar bet kokioje kitoje vietoje; Draudžiama naudoti CLEO modifikaciją DAMAGE REDUCE, už tai privalo būti išmetimas bei mafijos/gaujos blistas; Draudžiama šaudyti naudojant AWP už mafijos bazės tvoros. Ne už mafijos zonos, bet už tvoros; Draudžiama vežioti įkaita taip trukdant teisėsaugai jį išlaisvinti. Draudžiama grobti savo darbuotoją. Draudžiama laikyti pagrobtą žaidėją požeminiame garaže. Mafijos nario galimybės: Galima vartoti narkotikus; Galima daryti teleportą (/tp) prie transporto priemonės po mirties; Galima bėgti nuo priešų; Galima šaudyti mieste, jūsų darbas tam įtakos nedaro; Karų eiga, taisyklės: Draudžiama pulti mafiją, kai antroji pusė apsigynė ne anksčiau kaip dviems valandoms praėjus. Pvz: Immortal mafija užpuola Cosa Nostra mafiją, ji apsigina arba sumoka išpirką, tada Immortal mafija ją galės pulti tik po 2h, nebent Cosa Nostra mafija per 15min nuo apsiginimo arba išpirkos sumokėjimo sugalvotų daryti "kontrą", tada tos 2h anuliuosis. Manau esmę supratot. Kam to reik? Mafijos direktoriai turės laiko padaryti atrankoms, susitvarkyti komandą, nevengs karų, neatsijunginės, neddosins ir panašiai. Dėl įgaliotinio /d komandos naudojimo. Apribojame mafijos įgaliotinio naudojimąsi /d komandą ir draudžiame skelbti informacija apie nuosavos transporto priemonės laikymą mafijos zonoje, dėl sudaromo nuolatinio floodo.
 22. Direktorių priežiūros ir kontrolės taryba DPKT - tai žaidėjai turintys tam tikras privilegijas ir išimtis iš direktoriaus taisyklių, kurie atliks įtariamo direktoriaus priežiūrą ir įvertins situaciją ar direktorius vertas likti poste. Priežiūros ir kontrolės taryba ir jų pareigos: Drama_Queen - direktorių priežiūra, rinkimai Prašome patiems nesisiūlyti ir neprašyti priėmimo į tarybą. Jeigu laikui bėgant pastebėsime, jog mums trūksta pagalbos, patys išsirinksime žmogų ir jį pakviesime. Ačiū už supratimą. Tarybos privilegijos: 1. Tarybos narių priėmimas nebus traktuojamas kaip direktoriaus taisyklės pažeidimas dėl priėmimo be atrankų. 2. Tarybai neprivaloma dirbti pagal darbo paskirtį, bet tai nereiškia, kad jie nesistengs to daryti, kiek įmanoma. 3. Taryba neliečiama nuo įspėjimų ar išmetimo iš darbo. 4. Turi teisę kontroliuoti bendradarbius. 5. Turi teisę gauti visą jam reikalingą informaciją apie darbą iš direktoriaus. Tarybos apribojimai: 1. Draudžiama piktnaudžiauti savo neliečiamybe nuo įspėjimų ar išmetimo iš darbo. 2. Draudžiama jaustis viršesniu už darbo direktorių. 3. Draudžiama pažeidinėti serverio taisykles. Direktorių prievolės: 1. Tarybos nariui pranešus direktoriui, jog reikalingas pakvietimas į darbą, direktorius turi nedelsiant duoti pakvietimą. 2. Direktorius privalo suteikti visą informaciją apie darbą, darbuotojus, kokios paprašys tarybos narys. 3. Direktoriui draudžiama klastoti duomenis, ar atsisakyti juos pateikti.
 23. Naujoji serverio DPKT narė @Drama_Queen, sėkmės pareigose. Forumo Moderatoriai bus penktadienį!
 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...