Jump to content
Dėl paskyrų grąžinimo kreipkitės į Jan_Darkkex forumo AŽ

Admin_Glorian

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  4
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Admin_Glorian paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 17 2021

Admin_Glorian turėjo geriausiai įvertintą turinį!

4 Sekėjai(-ų)

Apie Admin_Glorian

 • Gimtadienis 1999.11.28

Paskutiniai profilio lankytojai

754 profilio peržiūros(-ų)

Admin_Glorian's Achievements

Pradedantysis

Pradedantysis (3/6)

158

Reputacija

 1. Administratorius prieš bausdamas žaidėją privalo padaryti nuotrauką, įrodančią žaidėjo pažeidimą. Ją saugoti turi 3 dienas po pažeidimo užfiksavimo. Administratorius turi nuolat (bent kartą per dieną) tikrinti administratorių papeikimų skiltį bei atsibaninimo skiltį forume. Administratorius privalo paaiškinti savo veiksmus ar pasakytus žodžius per 24h nuo papeikimo anketos sukūrimo. Jeigu jis to nepadaro, arba paaiškinimas neatleidžia jo nuo atsakomybės, arba neturi įrodymų su pažeidimu tuomet administratorius yra baudžiamas. Administratorius už prasižengimą gali būti baudžiamas įspėjimais ir/arba administratoriaus statuso atėmimu ir/arba banu. Už ką ir kaip bausti? Pažeidimas – Bausmė Keiksmai – Mute 1800s Įžeidinėjimai – Mute 3600s Chato teršimas (spam‘as, flood'as) – Mute 3600s Pastovus /sms rašymas – Mute 3600s Rašymas į /admin ne pagal paskirtį – Mute 3600s Rašymas į /vip ne pagal paskirtį – Mute 3600s Rašymas per /v ne pagal paskirtį – Mute 7200s Rašymas per /k ne pagal paskirtį - Mute 7200s Rašymas per /x ne pagal paskirtį – Mute 7200s Rašymas per /d ne pagal paskirtį - Mute 7200s Rašymas per /s ne pagal paskirtį - Mute 7200s Atrankos trukdymas – Jail 7200s Event‘o trukdymas – Jail 7200s Neaktyvus žaidime, kai tai trukdo kitiems – Kick Netinkamas žaidėjo slapyvardis, kai turi iki 2‘500 XP – Ban 99999 valandoms (baninti su priežastimi Vardas_Pavarde arba V_P 24 valandoms) Šaudymas nuo motociklo – Ban 6 valandoms Šaudymas nuo stogo (pasislėpus arba mašinos) – Ban 24 valandoms Žudymas su sraigtasparnio sraigtais – Ban 24 valandoms Atsijungimas (relog), kai tai trukdo žaidimui – Ban 24 valandoms Naudojimasis bug‘ais – Ban visam laikui Cheat‘ų naudojimas – Ban visam laikui Reklama – Ban visam laikui Žaidėjų, pinigų, kreditų, valiutos pirkimas/pardavimas/keitimas – Ban visam laikui Botų ar kitokių dalykų naudojimas siekiant apeiti AFK sistemą - Ban visam laikui Tyčinis ESC naudojimas, kai tai trukdo žaidimui (klubų, mafijų karai) - Ban 6 valandoms Už pakartotinį nusižengimą, kurio bausmė yra ban valandoms, galima dėti neterminuotą baną /unjail galima naudoti tik tuo atveju, kai administratorius arba kitas žaidėjas buvo įkalinti neteisingai.
 2. 1. Kodėl mano užsakymas neįvykdytas? Užsakymai yra vykdomi automatiniu būdu ir dažniausiai būna įvykdomi per 1 valandą, tačiau perkant kai kuriais būdais įvykdymas gali užtrukti iki 24 valandų. Jeigu per 24h jūsų užsakymas nebuvo įvykdytas, tuomet susisiekite su paysera.lt pagalba arba rašykite asmeninę žinutę forume vartotojui Admin_Glorian, taip pat galite rašyti į Skype, nickas: savgas-administracija 2. Ar galiu gauti nemokamą administratorių serveryje arba moderatorių forume? Gauti šias pareigas galite tik tuomet, jei vyksta rinkimai, arba esate išrinktas administracijos nuožiūra. Įprastai nemokamų administratorių serveryje ir forumo moderatorių NEDALINAME. 3. Pirkau kreditus SMS žinute ir negavau, ką daryti? Sistema paprastai veikia taip: jūs išsiunčiate SMS žinutę su taisyklingu raktažodžiu turėdami sąskaitoje pakankamai pinigų (truputį daugiau nei reikia SMS žinutei), gaunate atgal dvi SMS žinutes, patvirtinančias jūsų mokėjimą. Tuomet serveryje parašote komandą /atsiimti ir gaunate kreditus. Tuomet vėl galite pirkti kreditų. Atgalinės žinutės kartais gali vėluoti, palaukite. Jeigu viską padarėte TAISYKLINGAI, bet ilgą laiką negaunate atgalinių žinučių, o pinigai buvo nuskaityti nuo jūsų sąskaitos, užpildykite šią formą. Dažniausios bėdos: nepakankamas sąskaitos likutis, neteisingai įvestas raktažodis, techniniai nesklandumai. 4. Pavogė mano accountą, ką daryti? Šiuo metu kreiptis į savininkus. 5. Pamiršau slaptažodį arba atsakymą į klausimą, ką daryti? Šiuo metu kreiptis į savininkus. 6. Mane apgavo kitas žaidėjas, ką daryti? Apgavysčių atvejais mes nepadedame, visus veiksmus serveryje atliekate savo nuožiūra ir visą riziką prisiimate patys. Mes už kitus žaidėjus neatsakome. 7. Jungiantis prašo įvesti administratoriaus kodą, ką daryti? Šio kodo prašo tik tuo atveju, jei esate administratorius ir jūsų IP pasikeitė. Norėdami sužinoti šį kodą rašykite į Skype, nickas: info@sang.lt 8. Kiek kainuoja projektas SANG.lt ar jo Gamemode? Nei Gamemode, nei SANG.lt projektas nėra parduodami. Jeigu kur nors radote SANG.lt Gamemode kopiją, būkite tikri, jog tai yra netikras Gamemode, kuriuo siekiama jus apgauti ir galbūt apkrėsti jūsų kompiuterį kenkėjiškais failais. 9. Ar įmanoma pakeisti žaidėjo slapyvardį (nicką) arba perkelti viską į kitą paskyrą? Techniškai tai yra įmanoma, tačiau dėl tam tikrų priežasčių, kurių negalime atskleisti, mes to nedarome.
 3. 1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius skyrius. 3. Temų pavadinimai turi būti susiję su temų turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, spaminti ir visaip kitaip teršti forumą. 5. Privalote rašyti lietuvių kalba. 6. Draudžiama reklama. 7. Draudžiami dideli parašai bei didelis jų kiekis. (leidžiama iki 3 nedidelių parašų) 8. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). 9. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 10. Draudžiami talpinti konverterius ar nuorodas į juos, su kuriais galima siųstis mp3 ar kitokius failus iš Youtube.com. 11. Draudžiama šaukykloje skelbti nuorodas ir kitą informaciją, susijusią su žaidimu CS:GO arba DISCORD serveriais. DĖMESIO: Forume privalote registruotis tokiu pačiu slapyvardžiu kaip mūsų serveryje, t.y. forma Vardas_Pavardė. Draudžiama registruoti kito žaidėjo slapyvardį. Vartotojai su netinkamais slapyvardžiais bus trinami. Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas, jūsų IP adresas gali būti užblokuotas.
 4. Šiuo metu serveris neveikia tvarkymo darbai vyksta

 5. Sveiki esu naujasis šito serveris savininkas Jeigu yra kokių klausimų mano diskordas Admin_Glorian#7017

×
×
 • Create New...