Jump to content
Dėl paskyrų grąžinimo kreipkitės į Jan_Darkkex forumo AŽ

Jan_Darkkex

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  23
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Jan_Darkkex paskutinį kartą laimėjo Sausio 14

Jan_Darkkex turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 Sekėjai(-ų)

Apie Jan_Darkkex

Paskutiniai profilio lankytojai

964 profilio peržiūros(-ų)

Jan_Darkkex's Achievements

Meistras

Meistras (6/6)

 • Collaborator
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

29

Reputacija

 1. Jan_Darkkex

  /prespawn

  Sutvarkyta.
 2. Kas juokingo?🙂

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  19 daugiau
  2. Pukis_Dmax

   Pukis_Dmax

   :Ddd ai tai tipo, na ūra ir jisai :Ddd okey okey, Mieloji, įtartina, bet tiek to :) Tai gal visgi, jau priimsi mano ankstesnę žinutę su geros dienos? 🙃 Ar dar vis nori šitos dramos, Drama_Queen?

  3. Drama_Queen

   Drama_Queen

   Aš jau užbaigiau šią dramą ;)

  4. Vilius_Gigantas

   Vilius_Gigantas

   gyvenkime draugiskai, be pykciu plyyyzz! 

 3. Sveiki , iš temos pavadinimo supratote apie ką eina kalba ,taigi bus masinis unban ! Kadangi ,serveris senai buvo įjungtas ir jame niekas nesilankė ,tai BAN data ,reikšmės neturi ! ANKETA : Vardas_Pavardė žaidime. Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino?
 4. Sveiki, kaip matote projektas grįžta į vėžias ,bandome tvarkytis sistemas ir bug'us ..Tad iki kol apsitvarkysime su serverio klaidomis ,norime išsirinkti patikimą komandą ,tad ilgai nekalbėsime apie tai ir skelbiame atranką į šias vietas : Globalaus Moderatoriaus "DPKT" (Bus išrinktas vienas) ,bei Forumo Moderatoriai ,šios vietos yra dvi ! Sėkmės pildantiems ! Kandidatuojant į forumo moderatorių, ar direktorių prižiūrėtoją prašome persiskaityti šias taisykles: Amžius yra nesvarbu, neesame tokie žmonės kurie diskriminuoja ir priima anketas pagal amžių, anketa turi būti tvarkinga, aiškiai parašyta lietuviškomis raidėmis, tvarkinga forumo įspėjimų lentelė, patirtis moderavime (jeigu pildoma į f.mod) (nebūtina), patirtis direktorių priežiūroje (jeigu pildoma į dpkt) (nebūtina), aktyvumas forume, įdėjų siūlymas (nebūtina) (tai pridės papildomų balų, matysis, kad esate aktyvus forume), nebūti susigadinus reputacijos; Būnant: Moderatoriumi gaunate: Moderatoriaus statusą forume, III lygio nemokamą administratorių, prierašą prie nick žaidime [Mod] Vardas_Pavardė: žinutė; Direktorių prižiūrėtojų gaunate: Globalų forumo moderatorių forume, III lygio nemokamą administratorių; prierašą prie nick žaidime [DPKT] Vardas_Pavardė: žinutė, galimybę išsirinkti sau pagalbinį asmenį (su mano sutikimu); Anketa kandidatuojant į moderatorių: Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Jūsų amžius: Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius: Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti: Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti (galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?: Kontaktai (discord arba el. paštas): Anketa kandidatuojant į direktorių prižiūrėtoją: Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Jūsų amžius: Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Priežastys kodėl pildote į direktorių prižiūrėtoją: Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: Suformuokite direktoriaus prižiūrėtojo veiklą, ką jis turi daryti: Kokių naujovių įvesite direktoriams (jeigu neturite ką įvesti uždėkite -)?: Kontaktai (discord arba el. paštas):
 5. Pagrindiniai administratoriai : @Admin_Glorian @Jan_Darkkex DPKT nariai : Globalūs moderatoriai : Moderatoriai : 3 lygio administratoriai : 2 lygio administratoriai : 1 lygio administratoriai : Laikinai neaktyvūs :
 6. Atbanintas. Nėra /info lentelės.
 7. Nepatvirtinta. Info lentelės nėra.
 8. REIKALAVIMAI: Forumo slapyvardis, privalo sutapti su žaidimo. Geros lietuvių kalbos žinios. Komunikabilumas. Aktyvumas sang.lt forume, bei žaidime. Atsakingumas. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jūsų amžius?: Ar turite patirties Anti-Cheat pareigose?: Kokias pareigas tiksliai atlieka Anti-Cheat narys serveryje? Ar tai vien cheat gaudymas?: Kodėl esate pranašesnis už kitus?(nebūtina) Jei turite video medžiagas, gaudant cheaterius, pateikite filmuotas medžiagas čia:
 9. Įrodymų pateikimo taisyklės Įdėjus vaizdinę medžiagą (video), kuri trunka daugiau nei 15 sekundžių, būtina nurodyti tikslų laiką intervalu (pvz: 1 min. 25s. - 1 min. 43 s.), kur aiškiai matosi pažeidimas. Administratorius pats neturintis įrodymų privalo parašyti temoje, kas įkels įrodymus. Nesilaikant taisyklių, įrodymai bus atmesti ir tai prilygs įrodymų nepateikimui. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
 10. DRAUDŽIAMA TEMOSE RAŠYTI SU BAN NESUSIJUSIEMS ASMENIMS.
×
×
 • Create New...