Jump to content
Dėl paskyrų grąžinimo kreipkitės į Jan_Darkkex forumo AŽ

Prisijunk prie Anti-Cheat narių!

Jan_Darkkex
 Share

Rekomenduojami pranešimai

REIKALAVIMAI:

• Forumo slapyvardis, privalo sutapti su žaidimo.
  • Geros lietuvių kalbos žinios.
  • Komunikabilumas.
  • Aktyvumas sang.lt forume, bei žaidime.
  • Atsakingumas.

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  2. Jūsų amžius?:
  3. Ar turite patirties Anti-Cheat pareigose?:
  4. Kokias pareigas tiksliai atlieka Anti-Cheat narys serveryje? Ar tai vien cheat gaudymas?:
  5. Kodėl esate pranašesnis už kitus?(nebūtina)
  6. Jei turite video medžiagas, gaudant cheaterius, pateikite filmuotas medžiagas čia:
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Hitlerio_Sunus
  2. Jūsų amžius?: 19
  3. Ar turite patirties Anti-Cheat pareigose?: Turiu, esu buves anticheat galima sakyt
  4. Kokias pareigas tiksliai atlieka Anti-Cheat narys serveryje? Ar tai vien cheat gaudymas?: Forumo tvarkymas cyterių temoje, cyterių gaudymas žaidime, blist dėjimas žaidėjams už palengvinančias modicikacijas bunant mafijose gaujose, bendravimas su kitais AntiCheat nariais ir savininku jeigu kažko nesuprantate
  5. Kodėl esate pranašesnis už kitus?(nebūtina) Esu buves anticheat žinau kaip atliekamas darbas pažystu daug cytų, nes pats esu daug jų išmegines pora metų vaikščiodavau per ivairius serverius ir megindavau naujus cytus taip nesunkiai galiu pagaut cyterį
  6. Jei turite video medžiagas, gaudant cheaterius, pateikite filmuotas medžiagas čia: Galiu numesti kelis video jei prireiks parodysiu daugybę dviejuose kanaluose
Redaguota Hitlerio_Sunus
Papildžiau
  • Patinka 1
  • Už 1
  • Prieš 3

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Lil_Deafher
  • Jūsų amžius?: 15 metų
  • Ar turite patirties Anti-Cheat pareigose?: Taip turiu 
  • Kokias pareigas tiksliai atlieka Anti-Cheat narys serveryje? Ar tai vien cheat gaudymas?: Netik cheat gaudymas turi padėti žaidėjams bei dirbti paprasto admino darba.
  • Kodėl esate pranašesnis už kitus?(nebūtina) Nes turiu labai daug patirties cheat gaudyme. 
  • Jei turite video medžiagas, gaudant cheaterius, pateikite filmuotas medžiagas čia
  • Tikiuosi užteks
  • Patinka 6
  • Haha 1

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Domas_Emp
  2. Jūsų amžius?: 14 metų
  3. Ar turite patirties Anti-Cheat pareigose?: ne.
  4. Kokias pareigas tiksliai atlieka Anti-Cheat narys serveryje? Ar tai vien cheat gaudymas?: tai nėra pastovus cheaterių gaudymas, anticheat nariai atlieką ir paprastą admin darbą.
  5. Kodėl esate pranašesnis už kitus?(nebūtina) Esu aktyvus daugeliuose projektų iskaitant šitą, bet šiame esu naujokas, bet manau pastoviai tikrai gaudyčiau serverio cheaterius.
  6. Jei turite video medžiagas, gaudant cheaterius, pateikite filmuotas medžiagas čia: neturiu.

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Lauris_Slapta
  2. Jūsų amžius?: 19
  3. Ar turite patirties Anti-Cheat pareigose?: Neturiu, bet turiu patirties cheatuose.
  4. Kokias pareigas tiksliai atlieka Anti-Cheat narys serveryje? Ar tai vien cheat gaudymas?: Baudžia žaidėjus už nelegalias modifikacijas, padeda serverio žaidėjams, moderuoja cheaterių temą forume.
  5. Kodėl esate pranašesnis už kitus?(nebūtina) SAMP žaidžiu apie 7 metus, per visą tą laiką esu sukaupęs daug patirties apie cheatus, kadangi daug naudodavau. Esu neutralus, tad vienašalių banų nebus. 
  6. Jei turite video medžiagas, gaudant cheaterius, pateikite filmuotas medžiagas čia:
  7.  
Redaguota Lauris_Slapta
  • Patinka 1
  • Haha 2

• 2 weeks later...

Prisijungti prie temos

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...