Jump to content
Dėl paskyrų grąžinimo kreipkitės į Jan_Darkkex forumo AŽ

Renkami G.MOD / MOD

Jan_Darkkex
 Share

Rekomenduojami pranešimai

logoforumui.png.4e7bf05371b26adad8bf6439

Sveiki,

kaip matote projektas grįžta į vėžias ,bandome tvarkytis sistemas ir bug'us ..Tad iki kol apsitvarkysime su serverio klaidomis ,norime išsirinkti patikimą komandą ,tad ilgai nekalbėsime apie tai ir skelbiame atranką į šias vietas : Globalaus Moderatoriaus "DPKT" (Bus išrinktas vienas) ,bei Forumo Moderatoriai ,šios vietos yra dvi !
Sėkmės pildantiems !

Kandidatuojant į forumo moderatorių, ar direktorių prižiūrėtoją prašome persiskaityti šias taisykles:

Amžius yra nesvarbu, neesame tokie žmonės kurie diskriminuoja ir priima anketas pagal amžių,

anketa turi būti tvarkinga, aiškiai parašyta lietuviškomis raidėmis,

tvarkinga forumo įspėjimų lentelė,

patirtis moderavime (jeigu pildoma į f.mod) (nebūtina),

patirtis direktorių priežiūroje (jeigu pildoma į dpkt) (nebūtina),

aktyvumas forume, įdėjų siūlymas (nebūtina) (tai pridės papildomų balų, matysis, kad esate aktyvus forume),

nebūti susigadinus reputacijos;

Būnant:

Moderatoriumi gaunate:

• Moderatoriaus statusą forume,
  • III lygio nemokamą administratorių,
  • prierašą prie nick žaidime [Mod] Vardas_Pavardė: žinutė;

Direktorių prižiūrėtojų gaunate:

• Globalų forumo moderatorių forume,
  • III lygio nemokamą administratorių;
  • prierašą prie nick žaidime [DPKT] Vardas_Pavardė: žinutė,
  • galimybę išsirinkti sau pagalbinį asmenį (su mano sutikimu);

Anketa kandidatuojant į moderatorių:

1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė):
  2. Jūsų amžius:
  3. Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita):
  4. Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius:
  5. Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus:
  6. Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?:
  7. Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti:
  8. Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti (galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?:
  9. Kontaktai (discord arba el. paštas):

Anketa kandidatuojant į direktorių prižiūrėtoją:

1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė):
  2. Jūsų amžius:
  3. Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita):
  4. Priežastys kodėl pildote į direktorių prižiūrėtoją:
  5. Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus:
  6. Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?:
  7. Suformuokite direktoriaus prižiūrėtojo veiklą, ką jis turi daryti:
  8. Kokių naujovių įvesite direktoriams (jeigu neturite ką įvesti uždėkite -)?:
  9. Kontaktai (discord arba el. paštas):
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa kandidatuojant į direktorių prižiūrėtoją:

1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Drama_Queen
  2. Jūsų amžius: 20
  3. Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Na mano vardą manau visi žino. laisvo laiko nelabai daug turiu, bet paprastai savo laisvą laiką praleidžiu prie PC. Nemėgstu dviveidžių ir melagių žmonių. Esu sąžininga, atsakinga, draugiška ir mėgstanti pajuokauti.
  4. Priežastys kodėl pildote į direktorių prižiūrėtoją:Na nežinau, norisi išbandyti kažką naujo :Dd 
  5. Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Na manau, kad tikrai nesu kažkuom geresnė už kitus. Visi žonės yra lygūs.
  6. Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: Žaidime būnu tiek kiek galiu ilgiau, o forume lankausi nuolatos.
  7. Suformuokite direktoriaus prižiūrėtojo veiklą, ką jis turi daryti: Direktorių rinkimai(apžvalgos), direktorių priežiūra (papeikimai, pavaduotojų registravimas), įvairių idėjų direktoriams/darbams įgyvendinimas.
  8. Kokių naujovių įvesite direktoriams (jeigu neturite ką įvesti uždėkite -)?: Kolkas nežinau, bet ateityje sugalvočiau :Dd
  9. Kontaktai (discord arba el. paštas): turit patys ;d
Redaguota Drama_Queen
  • Patinka 3
  • Haha 2
  • Už 1

Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Lil_Deafher

Jūsų amžius: 15metų

Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Sveiki, esu Emilis kitaip žinomas žaidime kaip Lil_Deafher, Man yra 15 metų. Šiuo metu gyvenu Lietuvoje - Kaune. Savo laisvą laika leidžiu lauke su draugais arba prie kompiuterinių žaidimu. Mano pliusai bei minusai yra: Pliusai: Draugiškas, bendraujantis, padedantis o Minusai: Nekantrus. Buvusiam Viliaus Giganto projekte buvau daugkartinis m/g direktorius bei pavaduotojas, įgaliotinis, esu turėjas ir kitu valdžiu kaip gp, np direktoriai, pavaduotojai ir esu turėjas anticheat narį. Niekada neturėjas šiu pareigų tad norečiau išbandyti, patirti kažka naujo.

Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius: Kaip ir sakiau prisistatyme norečiau išbandyti kažka naujo pareiguose.

Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Visi esame lygus. Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?:

Žaidimui nuo 60-300min pagal nuotaika. O forumui nuo 30-60min pagal nuotaika taip pat.

Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti: Forumo moderatorius turi prižiurėti savo forumo skiltis [Savininko duotas], žiurėti būsenas, prižiurėti žaidime /report, bei padėti visiem serverio žaidėjams jeigu prašo pagalbos, jeigu paprašo anticheat narys padėti gaudyti cheaterius/cheaterį padėti jam, būti aktyviam bei draugiškam. Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti

(galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?: Kolkas nieko neturiu.

Kontaktai (discord arba el. paštas): Discord: Bugas.#9877

Sėkmės visiem pildantiems!

1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Death_Stroke
  2. Jūsų amžius: 15
  3. Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Esu Arminas serveryje žinomas kaip - Death_Stroke, šiuo metu man 15 metų, gyvenu užsienyje, mokinuosi, o per laisvą laiką, žaidžiu kompiuterinius žaidimus, žiūriu filmus / serialus. Esu draugiškas, mandagus, geranoriškas, sąžiningas ryžtingas, visada siekiu savo užsibriežtų tikslų, niekada nenuleidžiu rankų. Esu rimtai nusiteikiantis darbui, darbą atliekantis iki galo ir atsiduodantis darbui visu 100% savo galimu jėgų. Tačiau neesu kantrus asmuo, kuris iki atsakymo lauktu šimtą metų, taip pat nemėgstu žmonių, kurie išsiaukština savo turimomis pareigomis.
  4. Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius: Šias pareigas šiame projekte turėjau ir ankščiau, sekėsi puikiai, kadangi buvau nušalintas, nes komanda perrenkama, bandau gauti šias pareigas ir vėl, kadangi juose turiu daug patirties...
  5. Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Esu sąžiningas, turiu patirties moderatoriaus pareiguose, esu pakankamai aktyvus...
  6. Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: Žaidimui 60-400 minučių, savaitgaliais galiu ir ilgiau. Forumui panašiai.
  7. Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti: Forumo moderatorius, iš šių dviejų žodžių galima suprasti, kad moderuoja forumą, temas kurias jam paskiria pagr. administracija, taip pat prižiūri būsenas. Žaidime moderatoriaus pareigos nesiskiria nuo paprasto administratoriaus, prižiūrėti tvarką serveryje, nuo cheaterių ir panašiai, suteikti pagalbą serverio žaidėjams / naujokams, rengti veiklas.
  8. Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti (galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?: Viskas kaip ir gerai, bet pamatęs pranešiu.
  9. Kontaktai (discord arba el. paštas): Bullseye#2354
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Už 3

1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Marius_Foxy
  2. Jūsų amžius: 25
  3. Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Esu bendraujantis, linksmas, mokantis pajuokauti, sąžiningas , žinoma, kai reikia būnu rimtas ir santūrus, bei toks žmogus, kuris visada stengiasi padėti. Turiu savo nuomonę, sugebu rišliai sudelioti mintis. Kažkokių labai didelių pomėgių neturiu dirbu, miegu pora kart į mėnėsį kukliai pasportuoju kad neužsiaugint lašinio ant pilvo, kai yra laiko o jo randu dažnai pasijungiu ir samp bei forumą.
  4. Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius: Ankščiau turėjau šį  postą šiame projekte, patiko. Bet praradau dėl laiko stokos retai galėjau prisijungti į serverį nes buvau užsienį komandiruotėj. Visai nesenai gryžau užsiregistravau į forumą ir pamačiau kad vyksta atranka todėl nusprendžiau pabandyti iš naujo.
  5. Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Pareigos man ne dėl vaizdo, o dėl laiko praleidimo. Neturiu jokių kitų pareigų kurios keltų man trugdžių atlikti darbą iki galo, arba išvis jo neatlikti. Esu pilnavertiškas žmogus kuris nemes kelio dėl takelio. Realiai nenoriu išskirti nei savęs nei kitų kuom kas yra geresni kiekvienas esam savotiškai skirtingi tiesiog esu aktyvus ir suprantantis moderatoriaus statusą.
  6. Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: Laiko šiems dalykams skiriu išties nemažai bet ir ne begalybę priklauso nuo dienos kokie planai ar laisva diena ar užimta bet jeigu galėčiau išskirti valandomis žaidime 3-5h, forume kurkas ilgiau nes nors ir jeigu nebūni namuose prie forumo gali būti prisijungęs telefone ir sekti naujienas.
  7. Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti: Forumo moderatorius neturi apsistoti vien jam paskirtomis skiltimis, jis turi prižiūrėti tvarką iš esmės. Būsėnas, pramesti akį po kitas temas ar nėra freeposteriu, reklamuotojų ir pnš. Serveryje rengti veiklą konkursus, klausimanijas, eventus padėti absoliučiai kiekvienam žaidėjui kuris prašo pagalbos nesvarbu ar tu naujokas ar senbūvis.
  8. Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti (galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?: Turbūt kokį dešimt minučių žiūrėjau į ekraną ir galvojau bet nieko gero nesugalvojau tai tarkim kaip ir viskas tvarkoje.
  9. Kontaktai (discord arba el. paštas): Marelis#9622

On 2022-01-13 at 20:32, Jan_Darkkex parašė:
  • Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Run_Away.
  • Jūsų amžius: 19m.
  • Trumpas prisistatymas (pomėgiai, vardas ir visa kita): Vardu Edvinas, esu iš sostinės. Mano teigiamos charakterio savybės: kantrus, bendraujantis, emociškai stabilus. Sugėbu išlaikyti šalta prota tarp nutrūktgalviškumo. Vienas iš dažniausiai užsiemamu pomėgiu - vaizdo žaidimai, bet taip pat dažnai buname su draugais lauke, užsiimdami įvairiom (įtraukiančiom) veiklom (pvz: kašis)., kurio domiuosi jau ganėtinai senai. Lankiau 2 metus. Turiu medalių, diplomų ir kitu pasiekimų/apdovanojimų. 
  • Priežastys kodėl pildote į forumo moderatorius: Na viena iš man būdingu atsakyumui priežasčių yra - pasiekimas., neskaitant to kad turiu patirties ties žalia spalva. Gavęs pareigas automatiškai tapčiau komandos narių, kuris turi pranašuma pries kitus žaidėjus, todėl tai manyje skatintu dar didesnė motyvacija siekti dar didesniu pareigų, kaip DPKT ar dar aukščiau išduodančiai rodydamas inciatyva. Noriu, kad nauji veidai serveryje butu sutikti šiltai., vykdyt ne tik finansinę, bet ir patirties įgūdžių spragų tobulinimo veikla (skamba įdomiai, o gal pasiseks, ir tai pades ne vienam žaidėjui?!). 
  • Jūsų nuomonė, kuom esate geresnis už kitus kandidatus: Nelaikau save geresniu už kitus. Šiuose rinkimuose reikia žaidėjų kurie yra šios srities profesionalai, arba bent  jau supranta pareigų svarba ir funkcijas,  kurie moka elgtis su admin privilegijomis/atpažinti nelegalias modifikacijas, todėl tai man jau pažįstama bei aš esu pasiruošęs startuoti.
  • Kiek vidutiniškai skirsite laiko žaidimui, ir kiek forumui?: Žaidimui skirsiu nuo 100 iki 300 minučių, bet dienom užsižaidžiu ir galiu praleisti iki 700-800 minučių per para. Forumui turiu prieiga telefone, todėl skirt laiko galėsiu dar daugiau.
  • Suformuokite forumo moderatoriaus veiklą, ką jis turi daryti: Forumo moderatorius - administracijos lūkesčiais pasižymėjas komandos narys, kuris turi pranašuma prieš kitus žaidėjus, o būtent: vykdo savo atsakingų skilties temų priėžiūra. Nepageidaujamų atsakymų/busenų trinimas bei autoriaus baudimas pagal forumo nustatytas taisyklės. Forumo moderatorius ir žaidime moderatorius - vykdo ADMIN įsipareigojimus, suteikia pagalba žaidėjams, paįvairina jų veikla žaidimė (event, road[trip], /tpdm ir t.t). Stebėti naujai užsiregistravusiųjų žaidėju rutina. Vykdyti TAB lenteles /pzu  su tikslu įsitikinti kad žaidėjai nevykdo kenkiančia/neleistina veikla.
  • Ar matote forume kažkokius tai trūkumus, kuriuos reiktų pataisyti (galbūt turite įdėjų, jeigu taip prirašykite)?: Manau forumas pasiekė ta, ką turėjo pasiekt. Aišku yra dar dėl ko padirbėt, bet viskas tenkinama. Ateityje susišvietęs pikantiškų pasiūlymų būtinai pasiūlysiu tam skirtoje skiltyje.
  • Kontaktai (discord arba el. paštas): Degantis_Sniegas#2389.

Redaguota Run_Away
Pataisyta.

Prisijungti prie temos

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...